یادگیری قرآن مجید به روش آسان ( همراه با تجوید) به انضمام جزء آخر

از آنجا که فراگیری قرائت و روخوانی قرآن مجید برای هر مسلمانی امری ضروری است علاقمندان می توانند با صرف چند ساعت از وقت خود و خواندن این کتاب و بهره گیری و از روشهای آن به خوبی قرآن را به طور صحیح قرائت کنند.

مصحف شریف قرآن ترجمه استاد حسین انصاریان

قرآن کریم با ترجمه استاد حسین انصاریان به صورت 13 سطر در هر صفحه با خط عثمان طه ختم به آیه قابل عرضه برای عموم مخاطبان می باشد. این قرآن در پنج قطع رحلی، وزیری، جیبی، نیم جیبی رقعی و نیم جیبی وزیری با انواع جلد و رنگ عرضه شده است.

مصحف شریف قرآن به کتابت استاد حسین یزدی(11سطر)

قرآن کریم به خط مرحوم حسین یزدی که به صورت 11سطر و با ترجمه روان آیت الله مکارم شیرازی در دو قطع وزیری ورحلی عرضه شده است. این مصحف شریف به صورت ویژه در حرم مطهر علی بن موسی الرضا(ع) ارائه می شود.

ختم سوره هایی از قرآن به انضمان زیارت عاشورا و دعای توسل

در بحث فضایل سوره ها و طرق تلاوت آن تردیدی نیست که احادیث وارده از مضامین تشویق آمیز ورغبت انگیز برخوردارند و باورمندان را به حفظ و تلاوت آیات قرآن دلگرم می کنند، اما نمی توان آن ها را، به تمامی، در درستی یا نادرستی هم اعتبار دانست؛ تشخیص اعتبار این روایات و تفکیک سره از ناسره بر عهده حدیث شناسان سخن سنج است و البته شمار راویان ثقه و راستگو در میان ناقلان این احادیث، کم نیست.

شفق(شناسه فعالیت های قرآنی و حدیثی المصطفی

آن چه در این مجموعه فراهم آمده است بخشی از فعالیت های قرآنی و حدیثی المصطفی در حوزه های زیرساختی، آموزشی، پژوهشی و ترویجی است؛ زیرا بیان هر آن چه انجام شده در این وجیزه نمی گنجد اما به حکم «ما لا یدرک کله لا یترک کله» و «آب دریا اگر نتوان کشید/ هم بقدر تشنگی باید چشید» این مجموعه فراهم و پیش رو شما خوانندگان قرار گرفته است.

اعجاز و تحدی: پاسخ به شبهات/ سیدمحمدحسن جواهری

در این کتاب مباحث کلیـدی اعجـاز و تحدی دنبال می‌شـود و به مهم‌ترین شبهات این دو حوزه پاسخ می‌گوید. ساختار این نوشتار با غلبه مباحث مرتبط با اعجاز قرآن کریم سامـان یافته است. در این کتاب اصـل معجـزه بودن قرآن که بر اسـاس تحدی و عدم هماوردی شکل می‌گیرد، تعقیب شده و شبهات و معارضات قدیـم و جدید به بوتـه نقد گذاشته شـده است. بازخوانی و تکمیل آرای گذشتـگان در مباحث گوناگون نظـری اعجـاز، جامعیت نسبی شبهات و نقد و بررسی مهم‌ترین معارضات از عمده نوآوری‌های مطرح شده در این کتاب است.

اشتراک در RSS - 1397