مصحف شریف قرآن ترجمه استاد حسین انصاریان

قرآن کریم با ترجمه استاد حسین انصاریان به صورت 13 سطر در هر صفحه با خط عثمان طه ختم به آیه قابل عرضه برای عموم مخاطبان می باشد. این قرآن در پنج قطع رحلی، وزیری، جیبی، نیم جیبی رقعی و نیم جیبی وزیری با انواع جلد و رنگ عرضه شده است.

سوره های عنکبوت، روم و دخان به انضمام دعای جوشن کبیر

این کتاب ویژه ایام ماه مبارک رمضان شامل سوره های عنکبوت، روم و دخان به انضمام دعای پرفیض جوشن کبیر می باشد که با ترجمه روان و ساده استاد حسین انصاریان عرضه می شود.

سوره مبارکه یس و دعای توسل چهارده معصوم(ع) خواجه نصیر طوسی

مرحوم محمدباقر مجلسی رحمه الله در «زادُ الْمَعاد» دعای توسلی را از مرحوم محمد بن‌محمد طوسی (معروف به خواجه نصیرالدین طوسی) نقل کرده است. مولف کتاب صحیفه مهدیه در ص423 نقل کرده است که این دعا در حل بعضی از مشکلات را خوانده و از آن نتیجه گرفته است. از مرحوم شیخ بهاء الدین(شیخ بهایی) نیز نقل شده است که فرمود: از مقدس اردبیلی سوال شد چه چیزی باعث شد به مقامات عالیه نایل شود؟ گفت مداومت بر توسل خواجه نصیر. این کتاب برای عموم مخاطبان همراه با سوره مبارکه یس به ترجمه استاد حسین انصاریان عرضه می شود.

سوره انعام به انضمام دعای توسل و زیارت عاشورا

این کتاب شامل سوره انعام و دعای توسل و زیارت عاشوراست که به صورت درشت خط به کتابت استاد سیدکاظم موسوی(خطاط) و با ترجمه استاد حسین انصاریان(سوره انعام) و مرحوم مهدی الهی قمشه ای(دعای توسل و زیارت عاشورا) عرضه می شود. در انتهای کتاب درباره سوره انعام و شان نزول آن و نیز غرض و محتوا و فضائل سوره مطالبی اشاره شده است. این اثر در دو قطع وزیری و جیبی عرضه می شود.

ختم سوره هایی از قرآن به انضمان زیارت عاشورا و دعای توسل

در بحث فضایل سوره ها و طرق تلاوت آن تردیدی نیست که احادیث وارده از مضامین تشویق آمیز ورغبت انگیز برخوردارند و باورمندان را به حفظ و تلاوت آیات قرآن دلگرم می کنند، اما نمی توان آن ها را، به تمامی، در درستی یا نادرستی هم اعتبار دانست؛ تشخیص اعتبار این روایات و تفکیک سره از ناسره بر عهده حدیث شناسان سخن سنج است و البته شمار راویان ثقه و راستگو در میان ناقلان این احادیث، کم نیست.

اشتراک در RSS - ترجمه استاد حسین انصاریان