راهنمای تصویری سبد قرآنی

 

گام اول (ثبت نام و ورود)

در صورتی که برای بار اول می‌باشد که از این سامانه استفاده می‌نمایید جهت بهره‌مندی از امکانات این سامانه می‌بایست در ابتدا نسبت به ثبت‏نام در سامانه اقدام نمایید.

1جهت ثبت نام وارد لینک زیر شوید یا در فوتر سایت و از قسمت "ناحیه کاربری" روی گزینه "ثبت نام در سایت" کلیک کنید.

http://sabadqurani.ir/user/register

و نام کاربری موردنظر و پست الکترونیک خود را ثبت کنید.

2 در ادامه فرایند ثبت نام، ایمیلی از طرف سامانه به پست الکترونیک شما ارسال می‏گردد. به ایمیل خود سر بزنيد. نامه‌اي به شما ارسال شده که حاوی لینکی است که با کلیک کردن بر روي آن حساب شما فعال خواهد شد (اگر نامه مورد نظر در بين نامه‌هاي اصلي شما (inbox) نبود سري به شاخه هرزنامه‌ها (spam) بزنيد). اکنون حساب شما ساخته شده و در ادامه روند ثبت نام، می‏بایست فرم اطلاعات تکمیلی را پر کنید.

3 پس از تکمیل فرم و تایید بعنوان توسعه دهنده توسط مدیر سایت، وارد صفحه کاربری خود شده و نسبت به ثبت و مدیریت محصولات و دستاوردهای قرانی خود اقدام کنید.

گام دوم (ثبت محصول)

1 اکنون که ثبت نام شما به عنوان توسعه دهنده با موفقیت انجام شد و وارد پنل کاربری خود شده‌اید. امکان ثبت محصول قرآنی برای شما فراهم شده است، برای این کار بر روی گزینه "ثبت محصول قرآنی" کلیک نمایید.

2 در این بخش امکان ثبت محصول برای شما فراهم شده است. ابتدا شما می بایست عنوان محصول و یا دستاورد را انتخاب نمایید نمایید و در ادامه با مشخص کردن نوع قالب محصول از بین گزینه های: آثار مکتوب، محصولات دیجیتالی، هنری، رسانه‌ای و ملزومات و فراورده های قرآنی، نسبت به ثبت سایر مشخصه و مولفه ها اقدام نماید.

3 در ادامه بعد اتمام تکمیل فرم مربوط به دستاورد بر روی دکمه ذخیره کلیک نمایید. با این کار محصول شما در سامانه ثبت اولیه خواهد شد و پس از تایید توسط ارزیاب، در سایت نمایش داده خواهد شد.

 

گام سوم (مدیریت محصول)

1 پس از ثبت اولیه دستاورد در سامانه، دستاورد ثبت شده مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت که در این صورت یا تایید و در سامانه نمایش داده خواهد شد و یا ممکن است نیاز به اصلاح داشته باشد که در این حالت مجدد به کارتابل شما عودت داده خواهد شد تا اصلاحات مورد نیاز را اعمال نمایید.

جهت مشاهده و مدیریت محصولات و دستاوردهای قرآنی ثبت شده خود، در صفحه کاربری به تب "محتواهای من" مراجعه کنید.